Predslov

Od roku 2009 pôsobím v stavebnom priemysle, kde som sa vypracoval od servisného technika až po riaditeľa stavebnej divízie jednej renomovanej stavebnej spoločnosti, pričom som riadil až 170 stavebných pracovníkov. Od rokov 2009 som zastrešil stavby od revitalizácii bytových domov, výstavby krovov a plochých striech, rôzne prestavby a výstavby, sanačné a injektážne práce v hodnote viac ako 10 000 000 €.

Mňa ako človeka vždy bavilo niečo stavať a budovať, pracovať a komunikovať s ľuďmi a to je dôvod, prečo som sa rozhodol v roku 2016 založiť svoju vlastnú spoločnosť zameranú na výstavbu rodinných domov a kráčať touto cestou. Mojím cieľom je spokojný zákazník a mojím krédom „všetko je realizovateľné“. Je mi cťou predstaviť vám stavebnú spoločnosť Lipták Igor, s.r.o., zameranú na výstavbu rodinných domov.

Igor Lipták

O spoločnosti

Zaoberáme sa výstavbou rodinných domov hlavne z montovanej KVH stĺpikovej konštrukcie, ale tak isto i z tradičných materiálov. Našou špecialitou, na čo sme patrične hrdí sú stavby z ručne vyrábaných pálených tehál ako sú vínne pivnice, vonkajšie krby aj ploty.

Našou prioritou pri práci ste vy ako zákazník a vaše požiadavky. Snažíme sa každému klientovi vyjsť maximálne v ústrety ako je to len možné. Keďže naše meno sprevádza kvalita, dodávame na stavbu len to najlepšie čo trh ponúka, tak aby kvalita bývania bola na najvyššej možnej úrovni. Dodávame materiály len od renomovaných výrobcov a spolupracujeme len s profesionálnymi dodávateľmi. Starostlivo vyberáme našich pracovníkov, ktorí sa môžu pýšiť celoživotnými skúsenosťami vo svojom pracovnom obore. Naša spoločnosť je postavená na troch základných pilieroch kvalite, profesionalite a flexibilite.

Bungalow 2 am Tag